بهترین اپلیکیشن های آیفون در سال ۲۰۱۶

0
214
بهترین اپلیکیشن های آیفون در سال ۲۰۱۶

سال ۲۰۱۶ سال شلوغی برای توسعه دهندگان اپلیکیشن های آیفون بوده است.

از اپلیکیشن های Pokémon گرفته تا chatbots و همه اپلیکیشن هایی که برای گرفتن سلفی های بهتر عرضه شدند، اپلیکیشن هایی برای فیلتر کردن و افکت گذاشتن روی تصاویر، اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی و غیره و غیره ؛ همگی امسال عرضه شدند.

در ادامه لیستی از بهترین اپلیکیشن های آیفون که در سال ۲۰۱۶ عرضه شدند؛ را معرفی می کنیم.

Houseparty

Houseparty

اپلیکیشن Houseparty یک برنامه برای چت گروهی تصویری طراحی شده است و خیلی به شما سخت نمی گیرد (مگر اینکه زیر ۲۵ سال سن داشته باشید). به دلیل طراحی ساده و قابلیت تماس های ویدئویی گروهی بسیاری از کاربران جذب این اپلیکیشن ساده شده اند.

دانلود: Houseparty

Marsbot

Marsbot

سال ۲۰۱۶ سالی برای ارتقای بات ها بود. هر کدام از شرکت های بزرگ ربات چت خود را ساختند. بات Marsbot موقعیت شما را دنبال می کند و توصیه هایی برای اینکه کجاها بروید و چه کاری انجام دهید را به شما ارسال می کند.

دانلود: Marsbot

Motion Stills

Motion Stills

با استفاده از اپلیکیشن Motion Stills می توانید به سادگی تصاویر زنده را به ویدئو یا فایل های Gif تبدیل کنید.

دانلود: Motion Stills

MSQRD

MSQRD

با اپلیکیشن MSQRD می توانید فیلترهای زنده در هنگام گرفتن عکس داشته باشید. این فیلترها در زمانی که می خواهید عکس بگیرید اعمال می شوند.

دانلود:‌MSQRD

MuseCam

MuseCam

اپلیکیشن MuseCam از تصاویر با فرمت RAW پشتیبانی می کند. این اپلیکیشن دارای ابزار پیشرفته برای ویرایش است و حجم تصاویر را پس از اعمال تغییرات، کم نمی کند.

لازم به یادآوری است که تصاویر با فرمت RAW شبیه تصاویر روی نگاتیو عکاسی دوربین های قدیمی هستند. این تصاویر خیلی پردازش نمی شوند و اطلاعات تا حد امکان حفظ می شود تا بتوان بعدا آن را راحت تر ویرایش کرد.

دانلود: MuseCam

Peach

Peach

Peach یک شبکه اجتماعی با امکانات مفید و متنوع است. این اپلیکیشن ترکیبی از شبکه های اجتماعی اینستاگرام و توییتر است. توسط این اپلیکیشن می توانید محتوایی را به اشتراک بگذارید.

دانلود: Peach

PhotoScan

PhotoScan

اپلیکیشن PhotoScan برای تبدیل تصاویر قدیمی به تصاویر دیجیتالی می باشد.

دانلود: PhotoScan

Pokémon Go

pokemongo

اپلیکیشن Pokémon Go از اپلیکیشن های محبوب و مورد توجه امسال بود که به سرعت رکورد شکست. این بازی نوستالوژیک وارد دنیای واقعی شد. با وجود اینکه هیجانات کاربران این بازی کمتر شده است اما این بازی همچنان یکی از بهترین اپلیکیشن های سال ۲۰۱۶ باقی مانده است.

دانلود: Pokémon Go

Prisma

prisma

اپلیکیشن های زیادی برای ویرایش تصاویر و افزودن فیلتر روی آن ها عرضه شدند. اما اپلیکیشن Prisma با فیلترهای الهام گرفته از هنر برای تصاویر و ویدئوها؛ توجه بسیاری از عکاسان در سرتاسر جهان را به خود جلب کرد.

دانلود: Prisma

Slither.io

slither-io

تجربه نشان داده است که یک تغییر جزئی در چیزهای کلاسیک قدیمی، می تواند چیزی باشد که ما واقعا لازم داریم. اپلیکیشن Slither.io با بازی مارها جزو برترین اپلیکیشن های اپ استور است. بازی کنان باید با تغذیه مارهای خود را بزرگ کنند و به هم برخورد نکنند.

دانلود: Slither.io

البته باید توجه داشته باشید که متاسفانه استفاده از بسیاری از اپلیکیشن ها و امکانات آن برای کاربران ایرانی میسر نیست.

mashable منبع

نظرات 

ارسال نظر