اگر ۲۰ درصد عمر باتری طولانی تر می خواهید اپلیکیشن فیسبوک را پاک کنید

قبل تر اشاره شده بود که اپلیکیشن فیسبوک دلیل اصلی تخلیه باتری در دستگاه های iOS می باشد.

در نهایت مارک زاکربرگ برنامه ای برای مقابله با اخبار جعلی فیسبوک ارائه کرد

مشکل اخبار جعلی فیسبوک این روزها خشم و انتقاد بسیاری را برانگیخته است. حتی رییس جمهور فعلی آمریکا اوباما نیز در مورد خطرات گسترش اخبار جعلی در شبکه های اجتماعی هشدار داد.

درنهایت امکان برقراری تماس ویدئویی در اختیار تمام کاربران واتساپ قرار گرفت

همانطور که در قبل اشاره کردیم ویژگی مکالمه تصویری چندی پیش در اختیار برخی کاربران واتساپ قرار گرفت. اکنون امکان برقراری تماس ویدئویی در اختیار تمام کاربران این پلتفرم پیام رسانی محبوب قرار گرفته است.

اکنون اندروید یک حساب رسمی اینستاگرام دارد

یکی از قوانین مهم بازاریابی این است که جایی بروید که مخاطبان هستند. امروزه تقریبا بیشتر مخاطبان در شبکه های اجتماعی هستند. بنابراین اینکه یک برند در همه شبکه های اجتماعی اکانت رسمی داشته باشد، چیز عجیبی نیست.

مارک زاکربرگ، در برابر ادعای تاثیر اخبار جعلی فیسبوک بر انتخابات ؛ انتقاد کرد.

مارک زاکربرگ موسس فیسبوک، در برابر ادعای تاثیر اخبار جعلی فیسبوک بر انتخابات ؛ انتقاد کرد.

امکان ارسال تبلیغات در مسنجر فیسبوک توسط شرکت ها

از این پس شرکت های اسپانسر فیسبوک می­توانند برای ارسال پیام های تبلیغاتی خود از اپلیکیشن مسنجر فیسبوک استفاده نمایند.

ارسال فایل های GIF و شخصی سازی آن ها در نهایت به واتساپ آمد!

تصاویر GIF لازمه داشتن یک مکالمه ساده تر و لذت بخش تر در اینترنت می­باشند چرا که می­توانند انتقال دهنده هرچیزی باشند. مسنجر مجبوب واتساپ بالاخره امکان پشتیبانی از فایل های GIF را در نسخه iOS ارائه کرده است و این قابلیت به زودی به نسخه اندروید این اپلیکیشن اضافه خواهد شد.

ویژگی مکالمه تصویری در اختیار برخی کاربران واتساپ

واتساپ WhatsApp یکی از سرویس های چت محبوب جهان است که ویژگی های جدیدی در فواصل مختلف به این اپلیکیشن اضافه شده اند. اخیرا به نظر می رسد که ویژگی مکالمه تصویری در اختیار برخی کاربران واتساپ قرار گرفته است.

حساب های کاربری تجاری به اینستاگرام می آیند

پس از شایعات مختلف برای آمدنِ قابلیت های جدید برای اکانت های تجاری در اینستاگرام، در نهایت شرکت اینستاگرام از ابزارهایی برای حساب های کاربری تجاری رونمایی کرد.

محبوب ترین اپلیکیشن چت(اندروید) در جهان

امروزه وقتی می خواهیم یک اپلیکیشن چت بر روی دستگاه اندروید خود نصب کنیم، لیست کامل و متنوعی از اپلیکیشن های چت را پیش رو داریم. شاید شما هم مایل باشید بدانید که محبوب ترینِ این اپلیکیشن ها کدام است.