آنفالو کردن گروهی در توییتر با یک کلیک ساده

برای اینکه همه لیست کاربران توییتر را آنفالو کنید نیاز به انتخاب هرکدام و آنفالو کردن یکی یکی این ها دارید. ولی اگر شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که نمی خواهید این کار را تک تک انجام دهید با ما همراه باشید.

عرضه نسخه جدید گوگل کروم برای دستگاه اندروید

به تازگی نسخه جدید گوگل کروم برای دستگاه اندروید عرضه شده است.

اگر می خواهید از دایرکت اینستاگرام اسکرین شات بگیرید باید بدانید

وقتی کاربری در دایرکت اینستاگرام پیام موقتی ارسال می کند به این دلیل است که این شخص تمایل ندارد پیامش برای همیشه ضبط شود.

دوازده سایت برای ایجاد پروفایل کارتونی چهره شما

شاید شما هم از آن دسته کاربرانی باشید که مایل به استفاده از تصاویر شخصی خود برای پروفایل شبکه های اجتماعی تان نیستید. در این صورت می توانید برای پروفایل های خود از شخصیت کارتونی چهره خود استفاده کنید.

آیا می دانید قفل کنسینگتون چیست؟

تقریبا همه ما می دانیم هر حفره و جایگاه در کامپیوتر برای چه منظوری تعبیه شده است. اما آیا درمورد این حفره بیضی شکل که با هیچ کدام از کابل های شما همخوانی ندارد؛ چیزی می دانید؟‌ البته در بعضی از کامپیوتر ها در کنار این حفره یک علامت قفل هم وجود دارد. در ادامه […]

اگر ۲۰ درصد عمر باتری طولانی تر می خواهید اپلیکیشن فیسبوک را پاک کنید

قبل تر اشاره شده بود که اپلیکیشن فیسبوک دلیل اصلی تخلیه باتری در دستگاه های iOS می باشد.

در نهایت مارک زاکربرگ برنامه ای برای مقابله با اخبار جعلی فیسبوک ارائه کرد

مشکل اخبار جعلی فیسبوک این روزها خشم و انتقاد بسیاری را برانگیخته است. حتی رییس جمهور فعلی آمریکا اوباما نیز در مورد خطرات گسترش اخبار جعلی در شبکه های اجتماعی هشدار داد.

درنهایت امکان برقراری تماس ویدئویی در اختیار تمام کاربران واتساپ قرار گرفت

همانطور که در قبل اشاره کردیم ویژگی مکالمه تصویری چندی پیش در اختیار برخی کاربران واتساپ قرار گرفت. اکنون امکان برقراری تماس ویدئویی در اختیار تمام کاربران این پلتفرم پیام رسانی محبوب قرار گرفته است.

اکنون اندروید یک حساب رسمی اینستاگرام دارد

یکی از قوانین مهم بازاریابی این است که جایی بروید که مخاطبان هستند. امروزه تقریبا بیشتر مخاطبان در شبکه های اجتماعی هستند. بنابراین اینکه یک برند در همه شبکه های اجتماعی اکانت رسمی داشته باشد، چیز عجیبی نیست.

مارک زاکربرگ، در برابر ادعای تاثیر اخبار جعلی فیسبوک بر انتخابات ؛ انتقاد کرد.

مارک زاکربرگ موسس فیسبوک، در برابر ادعای تاثیر اخبار جعلی فیسبوک بر انتخابات ؛ انتقاد کرد.