امکان چت گروهی در اسنپ چت

0
299
امکان چت گروهی در اسنپ چت

اسنپ چت snapchat از سال ۲۰۱۱ که عرضه شد، تا کنون تغییرات زیادی کرده است. گرچه در ابتدا اسنپ چت فقط یک پیام رسان تصویری ساده بود اما روز به روز به امکانات آن اضافه می شود (امکاناتی مانند رویداد های زنده، پیام رسانی خصوصی و عمومی و …).

پیام های تصویری که از طریق اسنپ چت ارسال و دریافت می کنید پس از به نمایش در آمدن، حذف می شوند. بنابراین این پیام رسان تبدیل به یک اپلیکیشن محبوب برای ارسال تصاویر سلفی شده است.

در حال حاضر این اپلیکیشن به قدری محبوب است که برخی آن را MTV جدید(شبکه MTV نخستین شبکه تلویزیونی جهان است که به طور شبانه روزی موسیقی پخش می‌کرد) می دانند.

امکان چت گروهی در اسنپ چت

ویژگی جدیدی که اخیرا به اسنپ چت اضافه شده است، امکان چت گروهی تا بالای ۱۶ نفر و در یک زمان می باشد. یک کاربر می تواند یک گروه جدید یا یک چت جدید ایجاد کند. با کلیک روی نام اشخاص در گروه می توانید گزینه چت خصوصی با آن شخص را انتخاب کنید. می توانید به طور همزمان در گروه و یا به طور خصوصی با کاربران در ارتباط باشید. سوییچ کردن بین این چت های مختلف با یک کلیک ساده انجام می شود.

برای ساخت گروه باید بالای ۱۶ نفر را انتخاب کنید و سپس نامی برای گروه انتخاب کنید. مانند پیام های دیگری که در اسنپ چت ارسال می شوند، پیام هایی که در گروه ارسال می شوند هم تا ۲۴ ساعت بعد حذف خواهند شد. می توانید در گروه استیکر، اموجی، پیام های صوتی و تصویری ارسال کنید.

علاوه بر این ابزار دیگری به اسنپ چت اضافه شده است. ابزاری که توسط آن می توانید بخشی از تصویر را جدا کنید و آن را به عنوان استیکرهای خود ذخیره کنید. البته این ویژگی فعلا فقط در iOS در دسترس است. و به زودی به دستگاه های اندروید هم خواهد آمد.

phonearena mashable منبع

نظرات 

ارسال نظر