نحوه پاک کردن تاریخچه دستورات ترمینال در لینوکس یا مک

هنگامی که در ترمینال سیستم عامل لینوکس یا مک بر روی up در کیبرد کلیک می­کنید، تاریخچه آخرین دستورات شما را نمایش خواهد داد. اگر دکمه up را نگه دارید دستورات (command های) بیشتری را مشاهده خواهید کرد و در واقع می­توانید تاریخچه تمام دستوراتی که از قبل در ترمینال وارد شده است را مشاهده […]

نحوه ویرایش فایل PDF

یکی از بهترین دلایل استفاده از فایل های PDF این است که فایل PDF همانگونه که هست به نظر می­رسد. وقتی شما فایل PDFی برای فردی ارسال می­کنید، فرمت نوشته ها، فونت ها و همه چیز برای او به همان شکل دیده می­شود که شما تنظیم کرده اید. ولی هنگامی که فایل Wordی را برای […]

مدیریت دسترسی دستگاه های مختلف به حساب گوگل شما

برای بسیاری از مردم به روزرسانی تلفن های هوشمند به طور منظم، عادتی است که باعث امنیت بیشتر حساب گوگل می شود. اما گوگل برای امن نگه داشتن حساب گوگل ، روش های دیگری در اختیار کاربران قرار داده است.

نحوه ریست کردن آیفون ۷

ممکن است در حال اجرای چندین اپلیکیشن مختلف روی گوشی آیفون ۷ خود باشید و ناگهان گوشی هنگ کند و قادر به انجام هیچ کار دیگری نباشید، هیچ برنامه جدیدی برای شما باز نشود و امکان بازگشت از اپلیکیشنی که در آن هستید را نیز نداشته باشید. در این حالت سریع ترین راهکاری که به […]

۹ راهکار سئو برای افزایش رتبه شما در گوگل

با عمل به این راهکارها می توانید مطمئن باشید که نوشته های شما بهترین شانسی که برای دیده شدن لازم است، را دارند. بنابراین قبل از انتشار نوشته بعدی در وبسایت خود، روش های زیر را برای اطمینان از سئوی بهتر اجرا نمایید.

نحوه قطع ارتباط با کانکشن های لینکدین LinkedIn

یک زندگی حرفه ای و سالم با روابط سالم آغاز می شود. اما هنگامی که این روابط دچار مشکل می شوند، مانند زمانی که با یکی از همکاران خود دچار مشکل می شوید و یا دیگر از فروشنده خود راضی نیستید و نمی خواهید در لینکدین با این افراد در ارتباط باشید؛ چه باید کرد؟

نحوه به روزرسانی ویندوز فون به ویندوز ۱۰

از لحاظ فنی مایکروسافت تنها دو گوشی با ویندوز ۱۰ عرضه کرده است و هنوز به روزرسانی برای تلفن های قدیمی تر ارائه نکرده است. اگر شما نیز یک گوشی ویندوز فون دارید، اکنون می توانید آن را به ویندوز ۱۰ به روزرسانی کنید.

رفع خطا ی “Disabled by Company Policy” در ویندوز ۱۰

ممکن است شما هم در ویندوز ۱۰ خود با پیغام ” disabled by company policy” و یا ” Some settings are managed by your organization” مواجه شوید. در ادامه دلایل احتمالی برای وقوع این پیغام ها بیان شده است.

نحوه یافتن اپلیکیشن حذف شده اندروید و نصب دوباره آن

با وجود بیش از ۱٫۵ میلیون اپلیکیشن و بازی قابل دسترس در گوگل پلی، کاربران اندروید معمولا برخی از اپلیکیشن ها را نصب میکنند و به دلیل ازدیاد این اپلیکیشن های نصب شده بر روی دستگاه اندرویدشان، آن ها را حذف (uninstall) میکنند.

نحوه همگام سازی بین اندروید و ios (همگام سازی مخاطبان، تقویم و ایمیل)

امروزه داشتن دستگاه های متفاوت با سیستم عامل های مختلف امری رایج است.  در صورتی که دارای دو دستگاه متفاوت با سیستم عامل های اندروید و ios باشید؛ ممکن است بخواهید همگام سازی بین اندورید و ios انجام دهید و اطلاعات خود را بر روی هر دوی دستگاه ها داشته باشید.