آموزش های ضروری اندروید استودیو : به روزرسانی اندروید استودیو

در آموزش سری قبلی درباره “شروع کار با اندروید استودیو” مطالبی را آموختیم. اکنون می خواهیم در این سری آموزشی برخی از نیازهای ضروری برای برنامه نویسی اندروید را مطرح کنیم.

نحوه پاک کردن تاریخچه دستورات ترمینال در لینوکس یا مک

هنگامی که در ترمینال سیستم عامل لینوکس یا مک بر روی up در کیبرد کلیک می­کنید، تاریخچه آخرین دستورات شما را نمایش خواهد داد. اگر دکمه up را نگه دارید دستورات (command های) بیشتری را مشاهده خواهید کرد و در واقع می­توانید تاریخچه تمام دستوراتی که از قبل در ترمینال وارد شده است را مشاهده […]

نحوه ویرایش فایل PDF

یکی از بهترین دلایل استفاده از فایل های PDF این است که فایل PDF همانگونه که هست به نظر می­رسد. وقتی شما فایل PDFی برای فردی ارسال می­کنید، فرمت نوشته ها، فونت ها و همه چیز برای او به همان شکل دیده می­شود که شما تنظیم کرده اید. ولی هنگامی که فایل Wordی را برای […]

مدیریت دسترسی دستگاه های مختلف به حساب گوگل شما

برای بسیاری از مردم به روزرسانی تلفن های هوشمند به طور منظم، عادتی است که باعث امنیت بیشتر حساب گوگل می شود. اما گوگل برای امن نگه داشتن حساب گوگل ، روش های دیگری در اختیار کاربران قرار داده است.

نحوه ریست کردن آیفون ۷

ممکن است در حال اجرای چندین اپلیکیشن مختلف روی گوشی آیفون ۷ خود باشید و ناگهان گوشی هنگ کند و قادر به انجام هیچ کار دیگری نباشید، هیچ برنامه جدیدی برای شما باز نشود و امکان بازگشت از اپلیکیشنی که در آن هستید را نیز نداشته باشید. در این حالت سریع ترین راهکاری که به […]

۹ راهکار سئو برای افزایش رتبه شما در گوگل

با عمل به این راهکارها می توانید مطمئن باشید که نوشته های شما بهترین شانسی که برای دیده شدن لازم است، را دارند. بنابراین قبل از انتشار نوشته بعدی در وبسایت خود، روش های زیر را برای اطمینان از سئوی بهتر اجرا نمایید.

نحوه قطع ارتباط با کانکشن های لینکدین LinkedIn

یک زندگی حرفه ای و سالم با روابط سالم آغاز می شود. اما هنگامی که این روابط دچار مشکل می شوند، مانند زمانی که با یکی از همکاران خود دچار مشکل می شوید و یا دیگر از فروشنده خود راضی نیستید و نمی خواهید در لینکدین با این افراد در ارتباط باشید؛ چه باید کرد؟

نحوه به روزرسانی ویندوز فون به ویندوز ۱۰

از لحاظ فنی مایکروسافت تنها دو گوشی با ویندوز ۱۰ عرضه کرده است و هنوز به روزرسانی برای تلفن های قدیمی تر ارائه نکرده است. اگر شما نیز یک گوشی ویندوز فون دارید، اکنون می توانید آن را به ویندوز ۱۰ به روزرسانی کنید.

شروع کار با اندروید استودیو: ایجاد اولین پروژه اندروید

در جلسات قبل اندروید استودیو را نصب کردیم و سپس sdk manager را برای آن تنظیم کرده و همچنین نحوه تغییر قالب و فونت محیط نرم افزار را آموزش دادیم. پس از نصب اندروید استودیو و پیکربندی Sdk manager اکنون آماده ایجاد اولین پروژه اندروید خود هستیم.

رفع خطا ی “Disabled by Company Policy” در ویندوز ۱۰

ممکن است شما هم در ویندوز ۱۰ خود با پیغام ” disabled by company policy” و یا ” Some settings are managed by your organization” مواجه شوید. در ادامه دلایل احتمالی برای وقوع این پیغام ها بیان شده است.