بازی Hill Climb Racing 2 به زودی به اندروید و سپس iOS می آید

hill-climb-racing-2-coming-to-android-on-november-28-ios-version-arrives-in-december_109

یکی از اعتیادآورترین بازی های رانندگی در تلفن های همراه، بازی Hill climb racing می باشد.

این بازی دارای بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود در اندروید است. پس از موفقیت عظیم این بازی، شرکت تولید کننده در نهایت اعلام کرد که نسخه دوم بازی Hill climb Racing در راه است.

توسعه دهندگان Hill climb racing اعلام کردند که کاربران اندروید می توانند نسخه بعدی این بازی را از هفته دیگر (۲۸ نوامبر) از گوگل پلی دانلود نمایند. کاربران iOS باید کمی منتظر بمانند و در نهایت می توانند در ماه آینده (دسامبر) نسخه جدید این بازی را دانلود کنند.

به گفته شرکت تولید کننده، نسخه دوم این بازی با چند ویژگی جدید و بهبود اپلیکیشن همراه است. یکی از ویژگی های جدید در نسخه دوم بازی Hill climb racing افزودن چند بازیکن دیگر است. بنابراین در نسخه دوم شما در بالا رفتن از تپه ها، تنها نیستید. شما می توانید با دوستان خود و یا هر بازیکن دیگری در بیش از ۳۰ مرحله مسابقه دهید.

برای اینکه این بازی جالب تر شود، نسخه دوم آن با یک سفر بدون پایان یک نفره همراه است. بسیاری از ویژگی ها در نسخه جدید قابل سفارشی کردن است. برای مثال شما می توانید شخصیت بازیکن و یا نقاشی های روی ماشین را خودتان انتخاب کنید. همچنین بازیکنان می توانند ماشین خود را ارتقا دهند اما این کار نیاز به سکه درون بازی می باشد.

مانند نسخه اول بازی، نسخه دوم Hill climb racing رایگان است اما این نسخه دارای پرداخت هایی درون بازی می باشد که می توانید با این پرداخت ها، آیتم های دلخواهی را در بازی خریداری کنید.

 

phonearena منبع

نظرات 

ارسال نظر