آیا کاربران در حال انتقال از اندروید به ios هستند؟

at-least-10-million-have-left-android-for-an-apple-iphone_90

تلفن های هوشمند مجهز به سیستم عامل اندروید به طور گسترده ای در سرتاسر جهان استفاده می­شوند و در واقع تلفن های مجهز به سیستم عامل اندروید بیشترین آمار کاربران و مشتریان را در جهان دارد (اگرچه شرکت اپل بیشترین هزینه را در هنگام فروش تلفن های هوشمند خود دریافت می­کند) . هر دو شرکت های گوگل و اپل اعلام کرده اند که همیشه افرادی وجود دارند که از یک سیستم عامل به سیستم عامل دیگر مهاجرت کنند. با توجه به اپلیکیشن Move to iOS در Google Play Store حداقل ده میلیون نفر از کاربرانِ اندروید در چند سال اخیر به استفاده از گوشی های آیفون روی آورده اند.

این رقم بر اساس اپلیکیشنی به نام Move to iOS به دست آمده است. این اپلیکیشن به کاربران اندروید کمک می­کند که از یک گوشی که با اندروید پشتیبانی می­شود؛ به راحتی و با انتقال آسان اطلاعات و اپلیکیشن ها به گوشی آیفون با سیستم عامل ios منتقل شوند. باید اشاره کنیم که اپل در حال توسعه اپلیکیشن های خود بوده است و به دلیل وجود این اپلیکیش هاست که انتقال محتوا و اپلیکیشن ها از یک گوشی اندروید به آیفون برای کاربران ساده تر شده است.

در سال گذشته نزدیک به ۱ تا ۵ میلیون کاربر اندروید این اپلیکیشن را نصب کرده اند. کمتر از یک سال بعد این رقم به ۱۰ تا ۵۰ میلیون کاربر افزایش پیدا کرد. اکنون ما نمی­توانیم تصور کنیم که هرکس این اپلیکیشن را نصب کرده است قطعا یک گوشی آیفون را با گوشی اندروید خود جایگزین کرده است اما نمی­توان هم گفت که این تعداد نصب فقط برای رنکینگ بالای این اپلیکیشن بوده است. حتی اگر ما حداقل این رقم را نیز جدی بگیریم، می­توان گفت که حداقل ۱۰ میلیون کاربر اندروید بین یک تا دو سال گذشته ، گوشی های آیفون را جایگزین گوشی های اندروید خود کرده اند.

بدیهی است که این یک آمار علمی و قطعی نیست.

در هر صورت اگر شما هم می­خواهید از اندروید به iOS منتقل شوید، می­توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن Move to iOS به راحتی اطلاعاتی مانند اپلیکیشن ها، لیست مخاطبان و تصاویر، تاریخچه پیام‌ها، فایل‌های ویدئویی، بوکمارک‌ها، حساب‌های کاربری ایمیل‌، اطلاعات تقویم و … را به آیفون خود منتقل کنید.

دانلود اپلیکیشن Move to iOS

phonearena منبع

نظرات 

ارسال نظر