اپل در نهایت نسخه نهایی iOS 10.2 را عرضه کرد

0
257
اپل در نهایت نسخه نهایی iOS 10.2 را عرضه کرد

شرکت اپل به تازگی نسخه نهایی iOS 10.2 را برای کاربران این سیستم عامل عرضه کرده است. در کنار برطرف کردن مشکلات و باگ های قبلی و توسعه ویژگی های جدید، در این نسخه یک اپلیکیشن تلویزیون جدید برای اولین بار به سیستم عامل iOS اضافه شده است.

با استفاده از اپلیکیشن تلویزیون جدید، کاربران می توانند نمایش ها و ویدئوها را برای پخش از طریق تلویزیون انتخاب کنند. می توانند ویدئوها را رتبه بندی کرده و نظرات خود را مطرح کنند. متاسفانه این ویژگی در حال حاضر فقط برای کاربران آمریکایی در دسترس است.

اپل در نهایت نسخه نهایی iOS 10.2 را عرضه کرد

از ویژگی های دیگر iOS 10.2 می توان افزودن صدها اموجی جدید به این سیستم عامل را نام برد. با به روزرسانی نسخه iOS خود می توانید از این اموجی های جدید شامل شکلک های متنوع، حیوانات مختلف و اشیا متفاوت استفاده کنید. ضمنا بسیاری از اموجی های موجود در نسخه های قبلی، دوباره طراحی شده اند.

اپل در نهایت نسخه نهایی iOS 10.2 را عرضه کرد

یکی دیگر از ویژگی های iOS 10.2 قابلیت SOS است. با استفاده از ویژگی SOS با ۵ بار کلیک روی دکمه Home کاربران می توانند به صورت خودکار با مراکز اورژانسی تماس بگیرند.

علاوه بر این در اپلیکیشن اخبار این نسخه از iOS می توانید محتوا و اخباری که می خواهید در آینده مطالعه کنید را ذخیره کنید.

به طور کلی نسخه iOS 10.2 دارای پیشرفت هایی در زمینه اپلیکیشن های تصاویر، موسیقی، پیام رسانی، اخبار و اپلیکیشن ایمیل ( اپلیکیشن های Music, Photos, Messages, News, Mail) می باشد.

hongkiat منبع

نظرات 

ارسال نظر