افزودن فونت های گوگل به فتوشاپ با استفاده از پلاگین Fontea

0
684
این پلاگین رایگان است و در ویندوز و مک برای فتوشاپ کار می کند. با استفاده از Fontea می توانید به راحتی در نرم افزار فتوشاپ از طریق پنجره پلت به تمام کتابخانه فونت های گوگل دسترسی داشته باشید. افزودن فونت های گوگل به فتوشاپ با استفاده از پلاگین Fontea می توانید پیش نمایش هر فونت را مشاهده کنید و بعد انتخاب کنید که می خواهید از کدام یک در طراحی خود استفاده کنید. همچنین با استفاده از Fontea می توانید فونت های مورد علاقه خود را علامت گذاری کنید و در طراحی های بعدی خود از آن استفاده کنید. همچنین می توانید فونت ها را با نامشان جستجو کنید. بسیاری از افرادی که از فونت های وب گوگل استفاده می کنند طراحان یا توسعه دهندگانی هستند که ترجیح میدهند فونت های خود را از بین فونت هایی انتخاب کنند که در همه مرورگرها نمایش داده می شود. با نصب پلاگین Fontea روی فتوشاپ خود می توانید همه ۸۰۰ فونت کتابخانه گوگل را بدون اینکه لازم باشد چیز اضافه ای دانلود کنید، داشته باشید. می توانید فونت های متفاوت را همزمان مقایسه کنید و لایه های مختلفی را همزمان به روزرسانی کنید. اگر شما هم یکی از کاربران فتوشاپ هستید و می خواهید سریعا به همه فونت های گوگل دسترسی داشته باشید، تنها لازم است پلاگین Fontea را روی فتوشاپ خود نصب کنید.

اگر می خواهید در طراحی های خود در فتوشاپ به راحتی به کتابخانه فونت های گوگل، دسترسی داشته باشید؛ پلاگین Fontea  بهترین گزینه برای شماست.

این پلاگین رایگان است و در ویندوز و مک برای فتوشاپ کار می کند. با استفاده از Fontea می توانید به راحتی در نرم افزار فتوشاپ از طریق پنجره پلت به تمام کتابخانه فونت های گوگل دسترسی داشته باشید.

افزودن فونت های گوگل به فتوشاپ با استفاده از پلاگین Fontea

می توانید پیش نمایش هر فونت را مشاهده کنید و بعد انتخاب کنید که می خواهید از کدام یک در طراحی خود استفاده کنید. همچنین با استفاده از Fontea می توانید فونت های مورد علاقه خود را علامت گذاری کنید و در طراحی های بعدی خود از آن استفاده کنید. همچنین می توانید فونت ها را با نامشان جستجو کنید.

بسیاری از افرادی که از فونت های وب گوگل استفاده می کنند طراحان یا توسعه دهندگانی هستند که ترجیح میدهند فونت های خود را از بین فونت هایی انتخاب کنند که در همه مرورگرها نمایش داده می شود.

با نصب این پلاگین روی فتوشاپ خود می توانید همه ۸۰۰ فونت کتابخانه گوگل را بدون اینکه لازم باشد چیز اضافه ای دانلود کنید، داشته باشید. می توانید فونت های متفاوت را همزمان مقایسه کنید و لایه های مختلفی را همزمان به روزرسانی کنید.

اگر شما هم یکی از کاربران فتوشاپ هستید و می خواهید سریعا به همه فونت های گوگل دسترسی داشته باشید، تنها لازم است پلاگین Fontea را روی فتوشاپ خود نصب کنید.

دانلود : Fontea

hongkiat منبع

نظرات 

ارسال نظر